top of page
  • ataberfu

Butik Otel Hakkında

Osmanelinin en merkezi konumunda açılan Butik Otelimiz siz değerli misafirlerimizin hizmetine açılmıştır.OSMANELİ OTEL anlayışına yeni bir vizyon katan Osmaneli By Asım Azapoğlu Butik Otel %100 müşteri memnuniyeti ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktadır.


Günümüzde butik otelin tanımını TDK sitesinde dahi bulmak mümkün. Artık pazarlama yapan oteller, bu konaklama türünün sıkça tercih edilmesinden dolayı isminde yer vermeye özen gösteriyor. Peki nedir butik otel?

Butik otel; oda sayısı genellikle 25’i aşmayan, ev konforunda hizmet veren ve lüks kategorisinde değerlendirilebilecek konaklama türüdür. Oda sayısı 10’dan az, 50’den fazla olmayan bu konaklama türünde yıldız değerlendirmesi yapılmaz.

Genellikle bir binadan oluşan bu otel türü, her şey dahil konaklama hizmetinden uzak ve daha çok rahat konaklama odaklı hizmet sunar. İç tasarımı ve mimarisiyle ön plana çıkan butik otellerin popüler olmasındaki en büyük sebep müşteri deneyimidir. Klasik bir otelden daha farklı iç dizaynda kendinizi özel hissetmeniz için gereken tasarım düşünülmüştür.

12 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page